Bowling sportowy - opis i terminarz

Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Organizator:

„Sky Bowling”,  ul. Kutnowska 1-3, 53-135 Wrocław, tel. +48 71 71 28 333

logo

Kierownik zawodów:

Tomasz Janicki, tel. 880-255-888, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Termin i miejsce:

Kręgielnia „Sky Bowling” ul. Powstańców Śląskich 95, Wrocław, galeria Sky Tower, II piętro. Start zawodów każdorazowo o godz. 17.00.

20.05.2024 r.
17.06.2024 r.
22.07.2024 r.
19.08.2024 r.

Zgłoszenia:

W miejscu zawodów na recepcji, telefonicznie bądź przez e-mail do kierownika zawodów. Najpóźniej na dzień przed zawodami. Ograniczona liczba miejsc do 48 osób w każdym z turniejów.

Kategorie:

- Indywidualna kobiety (bez względu na wiek)
- Indywidualna mężczyźni (bez względu na wiek)
- Dwójki open (bez względu na wiek, kobiety 10pkt handicap do każdej gry)

Uczestnictwo:

Zawody zostaną przeprowadzone na przygotowanych przez organizatora torach. Każdy z zawodników będzie miał do dyspozycji sprzęt organizatora, istnieje również możliwość gry własnym sprzętem.
Podczas każdego turnieju rozgrywamy 4 gry do klasyfikacji indywidualnej i dwójek, z czego do klasyfikacji dwójek liczą się dwie ostatnie gry natomiast do indywidualnej suma wszystkich gier.
Mistrzem Wrocławia zostanie osoba (dwójka), która zdobędzie największą sumę punktów w 3 najlepszych swoich turniejach.

Punktacja:

1. miejsce – 50 pkt
2. miejsce – 45 pkt
3. miejsce – 40 pkt
4. miejsce – 35 pkt
Następne miejsca o jeden punkt mniej aż do gracza z liczba punktów równą 1 (jeden). Pozostali uczestnicy otrzymują po jednym punkcie.

UWAGA!

Każdy uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych oraz na wykorzystanie wizerunku przez organizatorów dla potrzeb organizacji zawodów, publikacji wyników i zdjęć z zawodów.

Ze względu na pandemię uczestnicy są zobowiązani do przestrzegania wytycznych sanepidu Głównego Inspektora Sanitarnego - https://www.gov.pl/web/gis/zakecenia-i-wytyczne-glownego-inspektora-sanitarnego

KLAUZULA INFORMACYJNA (RODO) czytaj więcej...