logoSzanowni Państwo,
w związku z rozpoczęciem przygotowań do 31 edycji Otwartych Mistrzostw Wrocławia trwają prace nad stworzeniem kalendarza zawodów.
Niebawem nasza strona zostanie zaktualizowana - prosimy o cierpliwość.
Do zobaczenia niebawem!

Ultimate frisbee - opis i terminarz

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Organizator:

Duch Gry - Stowarzyszenie Rozwoju Ultimate, Ul. Marco Polo 23/25, 51-504 Wrocław

Kierownik zawodów:
Jarosław Szydełko, tel. 602-355-932, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Termin:
11.05.2023 r. (turniej SP i LO (tech)) - godz. 10.00 LO XIV we Wrocławiu,
08.05.2023 r. (turniej SP i LO (tech)),
19.10.2023 r. (turniej SP i LO (tech)),
30.11.2023 r. (turniej SP i LO (tech)).

Kategorie wiekowe:

  • szkoły podstawowe,
  • szkoły ponadpodstawowe.

Zgłoszenia:
Na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w temacie prosimy wpisać OMW. Zgłoszenia zawierające nazwę drużyny i dane osoby kontaktowej przyjmujemy najpóźniej 7 dni przed zawodami.

Regulamin - plik PDF
Ogólne zasady gry - plik PDF

tablica uproszczone zasady gry
UWAGA!
Każdy uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych oraz na wykorzystanie wizerunku przez organizatorów dla potrzeb organizacji zawodów, publikacji wyników i zdjęć z zawodów.
Każdy uczestnik przed rozpoczęciem gier podpisuje, że bierze udział w zawodach na własną odpowiedzialność a osoby niepełnoletnie są zobowiązane do przekazania organizatorom pozwolenia od prawnych opiekunów na udział w zawodach (przed rozpoczęciem gier!)

Ze względu na pandemię uczestnicy są zobowiązani do przestrzegania wytycznych sanepidu Głównego Inspektora Sanitarnego - https://www.gov.pl/web/gis/zakecenia-i-wytyczne-glownego-inspektora-sanitarnego

KLAUZULA INFORMACYJNA (RODO) czytaj więcej...