kartka omw 2021


Siatkówka im. Ryszarda Płockiego - archiwum

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

WYNIKI
23. OTWARTYCH MISTRZOSTW WROCŁAWIA IM. RYSZARDA PŁOCKIEGO

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 PKT Sety M-ce
Atomówki X 0:2 2:1 - 1:2 0:2 0:2 0:2 0:2 2 3:13 8
Bombardino 2:0 X 0:2 - 2:0 1:2 2:0 0:2 2:0 12 9:6 4
Drukarki 1:2 2:0 X - 2:1 0:2 2:0 2:1 2:0 14 11:6 3
Dzikie Wrony - - - X - - - - -      
FtR 2:1 0:2 1:2 - X 0:2 2:0 2:1 2:0 11 9:8 5
KRD Elpar 2:0 2:1 2:0 - 2:0 X 2:0 2:1 0:2 15 12:4 1
Limonki 2:0 0:2 0:2 - 0:2 0:2 X 0:2 2:1 5 4:11 7
Nazgule 2:0 2:0 1:2 - 1:2 1:2 2:0 X 2:0 15 11:6 2
TKKF Relaks Ol. 2:0 0:2 0:2 - 0:2 2:0 1:2 0:2 X 7 5:10 6

I LIGA KOBIET:

Atomówki, Bombardino, Drukarki, Dzikie Wrony Prezesa, FtR, KRD Elpar, Limonki, TKKF Relaks Oleśnica, Nazgule,
 
22.03.2015r.        
godz. 10.00 Limonki 0:2 FtR  
godz. 11.00 Nazgule 2:0 Dzikie Wrony Prezesa
godz. 12.00 TKKF Relaks Oleśnica 0:2 Drukarki  
godz. 13.00 Atomówki 0:2 Bombardino
17.05.2015r.        
godz. 10.00 Drukarki 1:2 Atomówki
godz. 11.00 Dzikie Wrony Prezesa 0:2 TKKF Relaks Oleśnica
godz. 12.00 FtR 2:1 Nazgule
godz. 13.00 KRD Elpar 2:0 Limonki  
31.05.2015r.        
godz. 10.00 TKKF Relaks Oleśnica 0:2 FtR  
godz. 11.00 Nazgule 1:2 KRD Elpar  
godz. 12.00 Atomówki 2:0 Dzikie Wrony Prezesa
godz. 13.00 Bombardino 0:2 Drukarki  
14.06.2015r.        
godz. 11.00 Dzikie Wrony Prezesa  0:2 Bombardino
godz. 12.00 FtR  2:1 Atomówki
godz. 13.00 KRD Elpar  0:2 TKKF Relaks Oleśnica
godz. 14.00 Limonki  0:2 Nazgule
20.09.2015r.        
godz. 10.00 TKKF Relaks Oleśnica  1:2 Limonki  
godz. 11.00 Atomówki  0:2 KRD Elpar  
godz. 12.00 Bombardino  2:0 FtR  
04.10.2015r.        
godz. 10.00 Bombardino  2:0 TKKF Relaks Oleśnica
godz. 11.00 Drukarki  2:1 Nazgule
godz. 12.00 FtR  0:2 KRD Elpar  
18.10.2015r.        
godz. 10.00 FtR  1:2 Drukarki  
godz. 11.00 KRD Elpar  2:1 Bombardino
godz. 12.00 Limonki  2:0 Atomówki
godz. 13.00 Nazgule  2:0 TKKF Relaks Oleśnica
15.11.2015r.        
godz. 10.00 Atomówki  0:2 Nazgule
godz. 11.00 Bombardino  2:0 Limonki  
godz. 12.00 Drukarki  0:2 KRD Elpar  
29.11.2015r.        
godz. 11.00 Limonki  0:2 Drukarki  
godz. 12.00 Nazgule  2:0 Bombardino
godz. 13.00 TKKF Relaks Oleśnica  2:0 Atomówki
06.12.2015r.        
godz. 13.00 KRD ELPAR  2:0 BOMBARDINO mecz X
godz. 14.00 NAZGULE  2:0 DRUKARKI mecz Y
13.12.2015r.        
godz. 10.00 BOMBARDINO  1:2 DRUKARKI o 3 miejsce
godz. 11.00 KRD ELPAR  2:1 NAZGULE o 1 miejsce

Kolejność końcowa:

1. KRD Elpar
2. Nazgule
3. Drukarki
4. Bombardino
5. FtR
6. TKKF Relaks Oleśnica
7. Limonki
8. Atomówki - spadek
9.Dzikie Wrony Prezesa - spadek

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 PKT Sety M-ce
Wrozas Challenger X 2:0 0:2 1:2 2:0 2:0 - 2:0 2:1 15 11:5 3
KMW Team 0:2 X 0:2 1:2 2:1 2:0 - 2:0 2:1 11 9:8 4
MDK Fabryczna 2:0 2:0 X 2:0 2:1 2:0 - 2:0 2:0 20 14:1 1
Extreme Team 2:1 2:1 0:2 X 2:0 2:0 - 2:0 2:0 16 12:4 2
Siatkanews.com 0:2 1:2 1:2 0:2 X 2:0 - 2:0 0:2 8 6:10 6
Volleyball Team I 0:2 0:2 0:2 0:2 0:2 X - 2:1 0:2 1 2:13 7
Volleyball Team II - - - - - - X - - - -  
WKSN Świt W-w 0:2  0:2 0:2 0:2 0:2 1:2 - X 0:2 1 1:14 8
Turbinki 1:2 1:2 0:2 0:2 2:0 2:0 - 2:0 X 11 8:8 5

II LIGA KOBIET:

Wrozas Challenger Wrocław, KMW Team, MDK Fabryczna, Extreme Team, Siatkanews.com Volleyball Wrocław, Volleyball Team Wroclaw I, Volleyball Team Wroclaw II, WKSN Świt Wrocław, Turbinki
 
08.03.2015r.      
godz. 9.00 Volleyball Team W-w I 2:1 Volleyball Team W-w II
godz. 10.00 Turbinki 2:0 WKSN Świt Wrocław
godz. 11.00 KMW Team 2:1 Siatkanews.com
godz. 12.00 Wrozas Challenger W-w 2:1 Turbinki
godz. 13.00 WKSN Świt Wrocław 1:2 Volleyball Team W-w I
godz. 14.00 MDK Fabryczna 2:0 Extreme Team
22.03.2015r.      
godz. 9.00 Extreme Team 2:0 Volleyball Team W-w I
godz. 14.00 Siatkanews.com 0:2 Turbinki
19.04.2015r.    
godz. 9.00 Volleyball Team W-w I 0:2 KMW Team
godz. 10.00 Volleyball Team W-w II 0:2 Wrozas Challenger W-w
godz. 11.00 Turbinki 0:2 Extreme Team
godz. 12.00 Siatkanews.com 1:2 MDK Fabryczna
17.05.2015r.      
godz. 9.00 Siatkanews.com 2:0 Volleyball Team W-w II
godz. 14.00 Turbinki 2:0 Volleyball Team W-w I
24.05.2015r.      
godz. 9.00 MDK Fabryczna 2:0 Wrozas Challenger W-w
godz. 10.00 Extreme Team 2:0 Siatkanews.com
godz. 11.00 MDK Fabryczna 2:0 Turbinki
godz. 12.00 Volleyball Team W-w I 0:2 Wrozas Challenger W-w
godz. 13.00 Turbinki 1:2 KMW Team
godz. 14.00 Extreme Team 2:0 WKSN Świt Wrocław
31.05.2015r.      
godz. 10.00 Wrozas Challenger W-w 1:2 Extreme Team
godz. 14.00 KMW Team 0:2 MDK Fabryczna
14.06.2015r.      
godz. 9.00 WKSN Świt Wrocław 0:2 MDK Fabryczna
godz. 10.00 Wrozas Challenger W-w 2:0 KMW Team
20.09.2015r.      
godz. 9.00 Volleyball Team W-w II 0:2 Turbinki
04.10.2015r.      
godz. 9.00 KMW Team 2:0 WKSN Świt Wrocław
godz. 13.00 MDK Fabryczna 2:0 Volleyball Team W-w II
18.10.2015r.      
godz. 9.00 Extreme Team 2:0 KMW Team
godz. 14.00 WKSN Świt Wrocław 0:2 Siatkanews.com
08.11.2015r.      
godz. 10.00 Volleyball Team W-w I 0:2 MDK Fabryczna
godz. 11.00 WKSN Świt Wrocław 0:2 Wrozas Challenger W-w
godz. 12.10 Siatkanews.com 0:2 Wrozas Challenger W-w
15.11.2015r.      
godz. 9.00 Volleyball Team W-w I  0:2 Siatkanews.com

Kolejność końcowa:

1. MDK Fabryczna - awans
2. EXTREME Team - awans
3. Wrozas Challenger
4. KMW Team
5. Turbinki
6. Siatkanews.com
7. Volleyball Team I
8. WKSN Świt Wrocław
9. Volleyball Team II

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 PKT Sety M-ce
Bikkoplast X 2:0 0:2 2:1 2:0 2:0 - 2:0 2:1 2:0 18 14:4  1
Drewno Squad 0:2 X 0:2 1:2 2:0 2:1 - 0:2 0:2 0:2 6 5:13  9
Drukarze 2:0 2:0 X 1:2 2:1 2:0 - 2:1 1:2 1:2 16 13:8  2
FOFF Team 1:2 2:1 2:1 X 2:1 0:2 - 1:2 1:2 2:1 11 11:12  6
Hvezdo Volley 0:2 0:2 1:2 1:2 X 0:2 - 2:0 2:1 2:1 9 8:12  8
Misie 0:2 1:2 0:2 2:0 2:0 X - 0:2 1:2 2:1 9 8:11  7
SMS Olimp. - - - - - - X - - - - -  
TST Kogeneracja 0:2 2:0 1:2 2:1 0:2 2:0 - X 2:0 1:2 13 10:9  4
Volley SbS 1:2 2:0 2:1 2:1 1:2 2:1 - 0:2 X  0:2 11 10:11  5
XXL Volley 0:2 2:0 2:1 1:2 1:2 1:2 - 2:1 2:0 X 13 11:10  3
    I LIGA MĘŻCZYZN:
Bikkoplast, Drewno Squad, Drukarze, FOFF Team, Hvezdo Volley, Misie, SMS Olimp Oborniki Śląskie, TST Kogeneracja, Volley Step by Step, XXL Junior
 
22.02.2015r.        
godz. 9.00 Bikkoplast 2:0 XXL Junior
godz. 10.00 Drewno Squad 0:2 Volley Step by Step
godz. 11.00 Drukarze 2:1 TST Kogeneracja
godz. 12.00 FOFF Team 2:1 SMS Olimp Oborniki Śl.
godz. 13.00 Hvezdo Volley 0:2 Misie  
15.03.2015r.        
godz. 9.00 XXL Junior 1:2 Misie  
godz. 10.00 SMS Olimp Oborniki Śl. 2:0 Hvezdo Volley
godz. 11.00 TST Kogeneracja 2:1 FOFF Team
godz. 12.00 Volley Step by Step 2:1 Drukarze
godz. 13.00 Bikkoplast 2:0 Drewno Squad
12.04.2015r.        
godz. 9.00 Hvezdo Volley 2:0 TST Kogeneracja
godz. 10.00 Drukarze 2:0 Bikkoplast
godz. 11.00 FOFF Team 1:2 Volley Step by Step
godz. 12.00 Drewno Squad 0:2 XXL Junior
godz. 13.00 Misie 2:0 SMS Olimp Oborniki Śl.
26.04.2015r.        
godz. 9.00 Drewno Squad 0:2 Drukarze
godz. 10.00 Volley Step by Step 1:2 Hvezdo Volley
godz. 11.00 TST Kogeneracja 2:0 Misie  
godz. 12.00 Bikkoplast 2:1 FOFF Team
godz. 13.00 XXL Junior 2:0 SMS Olimp Oborniki Śl.
10.05.2015r.        
godz. 9.00 Drukarze 1:2 XXL Junior
godz. 10.00 FOFF Team 2:1 Drewno Squad
godz. 11.00 Hvezdo Volley 0:2 Bikkoplast
godz. 12.00 Misie 1:2 Volley Step by Step
godz. 13.00 SMS Olimp Oborniki Śl. 0:2 TST Kogeneracja
27.09.2015r.        
godz. 9.00 Volley Step by Step 2:1 SMS Olimp Oborniki Śl.
godz. 10.00 XXL Junior 2:1 TST Kogeneracja
godz. 11.00 Bikkoplast 2:0 Misie  
godz. 12.00 Drewno Squad 2:0 Hvezdo Volley
godz. 13.00 Drukarze 1:2 FOFF Team
11.10.2015r.        
godz. 9.00 Misie 1:2 Drewno Squad
godz. 10.00 Hvezdo Volley 1:2 Drukarze
godz. 11.00 FOFF Team 2:1 XXL Junior
godz. 12.00 SMS Olimp Oborniki Śl. 0:2 Bikkoplast
godz. 13.00 TST Kogeneracja 2:0 Volley Step by Step
25.10.2015r.        
godz. 9.00 Bikkoplast  2:0 TST Kogeneracja
godz. 10.00 XXL Junior  2:0 Volley Step by Step
godz. 11.00 Drewno Squad  2:1 SMS Olimp Oborniki Śl.
godz. 12.00 Drukarze  2:0 Misie  
godz. 13.00 FOFF Team  2:1 Hvezdo Volley
22.11.2015r.        
godz. 9.00 SMS Olimp Oborniki Śl.  0:2 Drukarze
godz. 10.00 Misie  2:0 FOFF Team
godz. 11.00 Hvezdo Volley  2:1 XXL Junior
godz. 12.00 TST Kogeneracja  2:0 Drewno Squad
godz. 13.00 Volley Step by Step  1:2 Bikkoplast
06.12.2015r.        
godz. 11.00 BIKKOPLAST  2:1 TST KOGENERACJA mecz X
godz. 12.00 DRUKARZE  2:1 XXL VOLLEY mecz Y
13.12.2015r.        
godz. 12.30 TST KOGENERACJA  2:0 XXL VOLLEY o 3 miejsce
godz. 13.30 BIKKOPLAST  2:0 DRUKARZE o 1 miejsce

Kolejność końcowa:

1. Bikkoplast
2. Drukarze
3. TST Kogeneracja
4. XXL Volley
5. Volley Step by Step
6. FOFF Team
7. Misie
8. Hvezdo Volley
9. Drewno Squad - spadek
10.SMS Olimp Oborniki Śląskie - spadek

  1 2 3 4 5 6 PKT Sety M-ce
Amator Marcinkowice X 2:0 1:2 2:0 0:2 2:1 9 7:5  3
IWMAR 0:2 X 1:2 0:2 0:2 0:2 0 1:10  6
Korki 2:1 2:1 X 1:2 2:0 2:0 11 9:4  2
LZS Średzianin 0:2 2:0 2:1 X 0:2 2:1 7 6:6  4
Nowy Dwór 2:0 2:0 0:2 2:0 X 2:0 12 8:2  1
Plażowicze 1:2 2:0 0:2 1:2 0:2 X 4 4:8  5
  1 2 3 4 5 6 PKT Sety M-ce
Adrenalina Sobótka X - - - - - - -  
Calcium Kamieniec - X 2:1 2:0 2:0 0:2 8 6:3  2
Nankatsu - 1:2 X 1:2 2:0 0:2 5 4:6  3
Quick Volley 0:2 0:2 2:1 X 2:1 0:2 3 4:8  4
TKKF Relaks Ol. - 0:2 0:2 1:2 X 1:2 2 2:8  5
Łącznościowiec - 2:0 2:0 2:0 2:1 X 11 8:1  1

II LIGA MĘŻCZYZN:

Grupa A: Amator Marcinkowice, Iwmar, Korki, LZS Średzianin, Nowy Dwór, Plażowicze,
Grupa B: Adrenalina Sobótka, Calcium Kamieniec, Nankatsu, Quick Volley, TKKF Relaks Oleśnica, Łącznościowiec,
07.03.2015r.      
godz. 13.00 Amator Marcinkowice 2:1 Plażowicze
godz. 14.00 Iwmar 0:2 Nowy Dwór
godz. 15.00 Korki 1:2 LZS Średzianin
godz. 16.00 Adrenalina Sobótka 1:2 TKKF Relaks Oleśnica
godz. 17.00 Calcium Kamieniec 2:0 Quick Volley
godz. 18.00 Łącznościowiec 2:0 Nankatsu
25.04.2015r.      
godz. 13.00 Plażowicze 1:2 LZS Średzianin
godz. 14.00 Nowy Dwór 0:2 Korki
godz. 15.00 Amator Marcinkowice 2:0 Iwmar
godz. 16.00 TKKF Relaks Oleśnica 0:2 Nankatsu
godz. 17.00 Quick Volley 0:2 Łącznościowiec
godz. 18.00 Adrenalina Sobótka 0:2 Calcium Kamieniec
16.05.2015r.      
godz. 13.00 Iwmar 0:2 Plażowicze
godz. 14.00 Korki 2:1 Amator Marcinkowice
godz. 15.00 LZS Średzianin 0:2 Nowy Dwór
godz. 16.00 Calcium Kamieniec 2:0 TKKF Relaks Oleśnica
godz. 17.00 Łącznościowiec 2:0 Adrenalina Sobótka
godz. 18.00 Nankatsu 1:2 Quick Volley
17.10.2015r.      
godz. 13.00 TKKF Relaks Oleśnica 1:2 Quick Volley
godz. 14.00 Adrenalina Sobótka 2:1 Nankatsu
godz. 15.00 Calcium Kamieniec 0:2 Łącznościowiec
godz. 16.00 Plażowicze 0:2 Nowy Dwór
godz. 17.00 Amator Marcinkowice 2:0 LzS Średzianin
godz. 18.00 Iwmar 1:2 Korki
21.11.2015r.      
godz. 14.00 Łącznościowiec 2:1 TKKF Relaks Oleśnica
  Korki 2:0 Plażowicze
godz. 15.00 Quick Volley - Adrenalina Sobótka
godz. 16.00 Nankatsu 1:2 Calcium Kamieniec
godz. 17.00 LZS Średzianin 2:0 Iwmar
godz. 18.00 Nowy Dwór 2:0 Amator Marcinkowice
06.12.2015r.      
godz. 9.00 NOWY DWÓR  2:0 CALCIUM KAMIENIEC
godz. 10.00 ŁĄCZNOŚCIOWIEC  0:2 KORKI

Kolejność końcowa:

1. Nowy Dwór
1. Korki
3. Calcium Kamieniec
3. Łącznościowiec
5. Amator Marcinkowice
5. Nankatsu
7. LZS Średzianin
7. Quick Volley
9. Plażowicze - spadek
9. TKKF Relaks Oleśnica- spadek
11. IWMAR - spadek
11. Adrenalina Sobótka - spadek

  1 2 3 4 5 6 7 8 PKT Sety M-ce
A my swoje X 2:1 2:0 0:2 - 2:0 1:2 1:2 10 8:7  3
Challenger 1:2 X 2:0 0:2 - 2:0 2:1 2:1 10 9:5  4
Impuls Wrocław 0:2 0:2 X  1:2 - 2:0 1:2 1:2 6 5:10  6
Invictus Wrocław 2:0 2:0  2:1 X - 2:0 2:0 0:2 14 10:3  1
Jama Hadesu - - - - X - - - - -  
Sport&Nature 0:2 0:2 0:2 0:2 - X 0:2  0:2 0 0:12  7
Podmuch Palestyny 2:1 1:2 2:1 0:2 -  2:0 X 2:1 10 9:7  5
Sirocco 2:1 1:2 2:1 2:0 -  2:0 1:2 X 12 10:6  2
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 PKT Sety M-ce
Angels Salos X 2:0 0:2 - 2:0 - 2:1 0:2 0:2 8 6:7  5
Fatamorgana 0:2 X 1:2 - 0:2 - 0:2 0:2 0:2 1 1:12  7
Giba Volley 2:0 2:1 X - 2:0 - 0:2 2:1 2:0 13 10:4  2
Hurragany - - - X - - - - - - -  
Na fali 0:2 2:0 0:2 - X - 1:2 0:2 0:2 4 3:10  6
Nemuuser - -  - - - X - - - - -  
Pisiont Groszy 1:2 2:0 2:0 - 2:1 - X 2:0  0:2 12 9:5  3
Sportowy Wrocław 2:0 2:0 1:2 - 2:0 - 0:2 X  1:2 11 8:6  4
ZS Elektron 2:0 2:0 0:2 - 2:0 - 2:0 2:1 X 14 10:3  1

23. OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA W SIATKÓWCE IM. RYSZARDA PŁOCKIEGO

III LIGA MĘŻCZYZN:

Grupa A: A my swoje, Challenger, Impuls Wrocław, Invictus Wrocław, Jama Hadesu, Sport&Nature, Podmuch Palestyny, Sirocco,
   
Grupa B: Angels Salos W-w, Fatamorgana, Giba Volley Team, Hurragany, Na Fali, Nemuuser, Pisiont Groszy, Sportowy Wrocław, ZS Elektron
 
       
21.02.2015r.      
godz. 13.00 Fatamorgana 0:2 ZS Elektron
godz. 14.00 Giba Volley Team 2:1 Sportowy Wrocław
godz. 15.00 Hurragany 0:2 Pisiont Groszy
godz. 16.00 Na Fali 0:2 Nemuuser
godz. 17.00 A my swoje 2:0 Sport&Nature
godz. 18.00 Challenger 2:1 Sirocco
godz. 19.00 Impuls Wrocław 1:2 Podmuch Palestyny
14.03.2015r.      
godz. 13.00 Invictus Wrocław 2:1 Jama Hadesu
godz. 14.00 Pisiont Groszy 2:1 Na Fali
godz. 15.00 Sportowy Wrocław 2:0 Hurragany
godz. 16.00 ZS Elektron 0:2 Giba Volley Team
godz. 17.00 Angels Salos W-w 2:0 Fatamorgana
godz. 18.00 Challenger 2:0 Sport&Nature
godz. 19.00 Impuls Wrocław 0:2 A my swoje
18.04.2015r.      
godz. 13.00 Invictus Wrocław 0:2 Sirocco
godz. 14.00 Jama Hadesu 0:2 Podmuch Palestyny
godz. 15.00 Giba Volley Team 2:0 Angels Salos W-w
godz. 16.00 Hurragany 0:2 ZS Elektron
godz. 17.00 Na Fali 0:2 Sportowy Wrocław
godz. 18.00 Nemuuser 0:2 Pisiont Groszy
09.05.2015r.      
godz. 13.00 Impuls Wrocław 2:0 Sport&Nature
godz. 14.00 Invictus Wrocław 2:0 Challenger
godz. 15.00 Jama Hadesu 0:2 A my swoje
godz. 16.00 Podmuch Palestyny 2:1 Sirocco
godz. 17.00 ZS Elektron 2:0 Na Fali
godz. 18.00 Sportowy Wrocław 2:0 Nemuuser
godz. 19.00 Pisiont Groszy 2:0 Giba Volley Team
13.06.2015r.      
godz. 13.00 ZS Elektron  2:0 Pisiont Groszy
godz. 14.00 Angels Salos W-w  2:0 Nemuuser
godz. 15.00 Fatamorgana  0:2 Na Fali
godz. 16.00 Giba Volley Team  2:0 Hurragany
godz. 17.00 Sport&Nature  0:2 Podmuch Palestyny
godz. 18.00 Sirocco  1:2 Jama Hadesu
       
26.09.2015r.      
godz. 13.00 Angels Salos W-w  2:0 Hurragany
godz. 14.00 Fatamorgana  1:2 Giba Volley Team
godz. 15.00 Invictus Wrocław  2:0 Sport&Nature
godz. 16.00 Jama Hadesu  0:2 Impuls Wrocław
godz. 17.00 Podmuch Palestyny  1:2 Challenger
godz. 18.00 Sirocco  2:1 A my swoje
10.10.2015r.      
godz. 14.00 Na Fali  0:2 Angels Salos W-w
godz. 15.00 Nemuuser  0:2 ZS Elektron
godz. 16.00 Pisiont Groszy  2:0 Sportowy Wrocław
godz. 17.00 Podmuch Palestyny  0:2 Invictus Wrocław
24.10.2015r.      
godz. 14.00 Fatamorgana  0:2 Pisiont Groszy
godz. 15.00 Angels Salos W-w  0:2 Sportowy Wrocław
godz. 16.00 Sirocco  2:1 Impuls Wrocław
godz. 17.00 A my swoje  2:1 Challenger
28.11.2015r.      
godz. 13.00 A my swoje  0:2 Invictus Wrocław
godz. 14.00 Challenger  2:0 Impuls Wrocław
godz. 15.00 Sportowy Wrocław  2:0 Fatamorgana
godz. 16.00 ZS Elektron  2:0 Angels Salos W-w
godz. 17.00 Na Fali  0:2 Giba Volley Team
12.12.2015r.      
godz. 13.00 Pisiont Groszy  1:2 Angels Salos W-w
godz. 14.00 Sportowy Wrocław  1:2 ZS Elektron
godz. 15.00 Sport&Nature  0:2 Sirocco
godz. 16.00 A my swoje  1:2 Podmuch Palestyny
godz. 17.00 Impuls Wrocław  1:2 Invictus Wrocław
         

Kolejność końcowa:

1. Invictus Wrocław - awans
1. ZS Elektron - awans
3. Sirocco - awans
3. Giba Volley - awans
5. A my swoje
5. Pisiont Groszy
7. Challenger
7. Sportowy Wrocław
9. Podmuch Palestyny
9. Angels Salos Wocław
11. Impuls Wrocław
11. Na fali
13. Sport&Nature
13. Fatamorgana
15. Jama Hadesu
15. Hurragany
15. Nemuuser


TERMINARZ
22. OTWARTYCH MISTRZOSTW WROCŁAWIA IM. RYSZARDA PŁOCKIEGO
I LIGA ŻEŃSKA


System rozgrywek – rundzie zasadniczej zespoły zagrają „każdy z każdym”. Następnie 4 najlepsze drużyny (1m-4m. oraz 2m.-3m.) rozegrają półfinały. Przegrane z półfinałów będą walczyć o 3 miejsce a zwycięzcy o 1 miejsce.
Do II ligi spadają 2 ostatnie zespoły z rundy zasadniczej.
Terminarz:
9.03.2014                     
godz. 9.00     Limonki     2:0     MDK Fabryczna     
godz. 10.00     Salos Wrocław     2:0     TKKF Relaks Oleśnica
godz. 11.00     KRD Eplar     2:0     FtR Z         
godz. 12.00     Bombardino     2:0     Nazgule                             
30.03.2014                     
godz. 9.00     FtR Z     2:1     Salos Wrocław     
godz. 10.00     Nazgule     1:2     KRD Eplar     
godz. 11.00     MDK Fabryczna     0:2     Bombardino     
godz. 12.00     Drukarki     2:0     Limonki                             
11.05.2014                     
godz. 9.00     FtR Z     1:2     TKKF Relaks Oleśnica
godz. 10.00     KRD Eplar     2:0     MDK Fabryczna     
godz. 11.00     Salos Wrocław     0:2     Nazgule         
godz. 12.00     Bombardino     2:0     Drukarki                             
25.05.2014                     
godz. 9.00     MDK Fabryczna     2:0     Salos Wrocław     
godz. 10.00     Nazgule     1:2     TKKF Relaks Oleśnica
godz. 11.00     Drukarki     2:0     KRD Eplar     
godz. 12.00     Limonki     0:2     Bombardino     
8.06.2014                     
godz. 9.00     KRD Eplar     2:0     Limonki         
godz. 10.00     Salos Wrocław     0:2     Drukarki         
godz. 11.00     MDK Fabryczna     0:2     TKKF Relaks Oleśnica
godz. 12.00     FtR Z     1:2     Nazgule         
7.09.2014                     
godz. 10.00     MDK Fabryczna     1:2     FtR Z         
godz. 9.00     Drukarki     2:1     TKKF Relaks Oleśnica
godz. 11.00     Limonki     2:0     Salos Wrocław     
godz. 12.00     Bombardino     2:1     KRD Eplar     
28.09.2014                     
godz. 9.00     Limonki     0:2     TKKF Relaks Oleśnica
godz. 10.00     FtR Z     0:2     Drukarki         
godz. 11.00     Nazgule     2:1     MDK Fabryczna                     
19.10.2014                     
godz. 9.00     Drukarki     0:2     Nazgule         
godz. 10.00     Limonki     2:1     FtR Z         
godz. 11.00     Bombardino     0:2     TKKF Relaks Oleśnica
16.11.2014                     
godz. 9.00     KRD Eplar     2:1     TKKF Relaks Oleśnica
godz. 10.00     Bombardino     2:0     FtR Z         
godz. 11.00     Limonki     0:2     Nazgule         
godz. 12.00     Drukarki     2:0     MDK Fabryczna     
14.12.2014                     
godz. 11.00     BOMBARDINO     1:2     KRD ELPAR         mecz  A
godz. 12.00     DRUKARKI     2:0     TKKF RELAKS OL.     mecz B
21.12.2014                     
godz. 10.00     BOMBARDINO     2:0     TKKF RELAKS OL.         o 3 miejsce
godz. 11.00     KRD ELPAR     2:0     DRUKARKI         o 1 miejsce
                            
TERMINARZ
22. OTWARTYCH MISTRZOSTW WROCŁAWIA IM. RYSZARDA PŁOCKIEGO
II LIGA KOBIECA
Do pierwszej ligi awansują zwycięscy półfinałów.
Terminarz:        
9.03.2014                     
godz. 13.00     AZS AWF W-w     0:2     WKSN „ŚWIT” Wrocław                         
23.03.2014                     
godz. 9.00     Atomówki     2:0     WKSN „ŚWIT” Wrocław
godz. 10.00     AZS AWF W-w     2:1     Volley’s Queens W-w
godz. 11.00     Challenger     2:0     Taka sytuacja     
godz. 12.00     Dzikie Wrony Prezesa     2:0     SIATKAnews.com Volley W-w
godz. 13.00     KMW Team     2:0     RDI Siatkarz Oleśnica
30.03.2014                     
godz. 13.00     Challenger     1:2     Atomówki         
13.04.2014                     
godz. 9.00     KMW Team     2:0     SIATKAnews.com Volley W-w
godz. 10.00     Taka sytuacja     2:0     Dzikie Wrony Prezesa
godz. 11.00     Volley’s Queens W-w     0:2     Challenger     
godz. 12.00     Atomówki     2:0     AZS AWF W-w     
godz. 13.00     WKSN „ŚWIT” Wrocław     2:0     RDI Siatkarz Oleśnica
11.05.2014                     
godz. 13.00     Dzikie Wrony Prezesa     2:0     Volley’s Queens W-w         
godz. 14.00     Taka sytuacja     2:0     SIATKAnews.com Volley W-w         
25.05.2014                     
godz. 13.00     KMW Team     0:2     Taka sytuacja         
1.06.2014                     
godz. 9.00     WKSN „ŚWIT” Wrocław     0:2     SIATKAnews.com Volley W-w
godz. 10.00     Volley’s Queens W-w     1:2     KMW Team     
godz. 11.00     Atomówki     2:0     Dzikie Wrony Prezesa
godz. 12.00     Taka sytuacja     2:0     RDI Siatkarz Oleśnica
godz. 13.00     AZS AWF W-w     0:2     Challenger         
8.06.2014                     
godz. 13.00     RDI Siatkarz Oleśnica     0:2     SIATKAnews.com Volley W-w         
15.06.2014                     
godz. 9.00     WKSN „ŚWIT” Wrocław     0:2     Taka sytuacja     
godz. 10.00     Volley’s Queens W-w     0:2     SIATKAnews.com Volley W-w
godz. 11.00     Atomówki     2:0     RDI Siatkarz Oleśnica
godz. 12.00     AZS AWF W-w     0:2     KMW Team     
godz. 13.00     Challenger     2:1     Dzikie Wrony Prezesa
7.09.2014                     
godz. 13.00     Challenger     2:0     WKSN „ŚWIT” Wrocław         
28.09.2014                     
godz. 12.00     Dzikie Wrony Prezesa     2:0     AZS AWF W-w         
5.10.2014                     
godz. 9.00     Dzikie Wrony Prezesa     2:0     WKSN „ŚWIT” Wrocław
godz. 10.00     KMW Team     0:2     Challenger     
godz. 11.00     RDI Siatkarz Oleśnica     0:2     AZS AWF W-w     
godz. 12.00     Atomówki     2:0     SIATKAnews.com Volley W-w
godz. 13.00     Taka sytuacja     2:1     Volley’s Queens W-w
19.10.2014                     
godz. 12.00     KMW Team     0:2     Atomówki         
26.10.2014                     
godz. 9.00     WKSN „ŚWIT” Wrocław     1:2     Volley’s Queens W-w
godz. 10.00     Atomówki     2:0     Taka sytuacja     
godz. 11.00     AZS AWF W-w     0:2     SIATKAnews.com Volley W-w
godz. 12.00     Challenger     2:0     RDI Siatkarz Oleśnica
godz. 13.00     Dzikie Wrony Prezesa     2:0     KMW Team     
9.11.2014                     
godz. 9.00     KMW Team     2:0     WKSN „ŚWIT” Wrocław
godz. 10.00     Challenger     0:2     SIATKAnews.com Volley W-w
godz. 11.00     Taka sytuacja     1:2     AZS AWF W-w     
godz. 12.00     Volley’s Queens W-w     0:2     Atomówki         
godz. 13.00     RDI Siatkarz Oleśnica     0:2     Dzikie Wrony Prezesa
16.11.2014                     
godz. 13.00     RDI Siatkarz Oleśnica     1:2     Volley’s Queens W-w         
14.12.2014                     
godz. 9.00     ATOMÓWKI     2:0     TAKA SYTUACJA         mecz  A
godz. 10.00     DZIKIE WRONY     2:0     CHALLENGER         mecz B

TERMINARZ
22. OTWARTYCH MISTRZOSTW WROCŁAWIA IM. RYSZARDA PŁOCKIEGO
I LIGA MĘSKA
System rozgrywek – rundzie zasadniczej zespoły zagrają „każdy z każdym”. Następnie 4 najlepsze drużyny (1m-4m. oraz 2m.-3m.) rozegrają półfinały. Przegrani z półfinałów będą walczyć o 3 miejsce a zwycięzcy o 1 miejsce.
Do II ligi spadają 2 ostatnie zespoły z rundy zasadniczej.
Terminarz:            
2.03.2014                     
godz. 9.00     Volley Step by Step     1:2     Towarzystwo Sportowo – Turystyczne
godz. 10.00     Bikkoplast     2:0     SMS Olimp Oborniki Śl.
godz. 11.00     Drewno Squad     2:0     Nowy Dwór     
godz. 12.00     Drukarze     1:2     Misie         
godz. 13.00     LACART Plażowicze     1:2     XXL Junior                         
6.04.2014                     
godz. 9.00     XXL Junior     0:2     Misie         
godz. 10.00     Nowy Dwór     0:2     Towarzystwo Sportowo – Turystyczne
godz. 11.00     LACART Plażowicze     1:2     SMS Olimp Oborniki Śl.
godz. 12.00     Volley Step by Step     2:1     Drukarze         
godz. 13.00     Bikkoplast     2:1     Drewno Squad     
27.04.2014                     
godz. 9.00     SMS Olimp Oborniki Śl.     0:2     Towarzystwo Sportowo – Turystyczne
godz. 10.00     Drukarze     0:2     Bikkoplast     
godz. 11.00     Misie     2:0     Volley Step by Step     
godz. 12.00     Nowy Dwór     0:2     XXL Junior         
godz. 13.00     Drewno Squad     2:1     LACART Plażowicze     
18.05.2014                     
godz. 9.00     LACART Plażowicze     1:2     Towarzystwo Sportowo – Turystyczne
godz. 10.00     Volley Step by Step     2:0     Nowy Dwór     
godz. 11.00     XXL Junior     2:0     SMS Olimp Oborniki Śl.
godz. 12.00     Bikkoplast     0:2     Misie         
godz. 13.00     Drewno Squad     1:2     Drukarze         
21.09.2014 – przeniesiony zgodnie z komunikatem                     
    Drukarze     2:0     LACART Plażowicze     
    Misie     2:1     Drewno Squad     
    Nowy Dwór     0:2     Bikkoplast     
    SMS Olimp Oborniki Śl.     1:2     Volley Step by Step     
    XXL Junior     2:0     Towarzystwo Sportowo – Turystyczne
12.10.2014                     
godz. 9.00     Misie     2:0     LACART Plażowicze     
godz. 10.00     Nowy Dwór     0:2     Drukarze         
godz. 11.00     SMS Olimp Oborniki Śl.     2:0     Drewno Squad     
godz. 12.00     Bikkoplast     2:0     Towarzystwo Sportowo – Turystyczne
godz. 13.00     XXL Junior     2:1     Volley Step by Step     
23.11.2014                     
godz. 9.00     Drewno Squad     0:2     Towarzystwo Sportowo – Turystyczne
godz. 10.00     Bikkoplast     2:0     XXL Junior         
godz. 11.00     LACART Plażowicze     2:0     Volley Step by Step     
godz. 12.00     Drukarze     2:1     SMS Olimp Oborniki Śl.
godz. 13.00     Misie     2:1     Nowy Dwór     
30.11.2014                     
godz. 9.00     Nowy Dwór     2:0     LACART Plażowicze     
godz. 10.00     SMS Olimp Oborniki Śl.     2:0     Misie         
godz. 11.00     Drukarze     0:2     Towarzystwo Sportowo – Turystyczne
godz. 12.00     XXL Junior     2:1     Drewno Squad     
godz. 13.00     Volley Step by Step     2:1     Bikkoplast     
07.12.2014                     
godz. 9.00     Bikkoplast     2:0     LACART Plażowicze     
godz. 10.00     Drewno Squad     1:2     Volley Step by Step     
godz. 11.00     Drukarze     2:0     XXL Junior         
godz. 12.00     Misie     2:0     Towarzystwo Sportowo – Turystyczne
godz. 13.00     Nowy Dwór     0:2     SMS Olimp Oborniki Śl.
14.12.2014                     
godz. 13.00     BIKKOPLAST     1:2     DRUKARZE         mecz  A
godz. 14.00     TST         1:2     MISIE         mecz B
21.12.2014                     
godz. 12.30     BIKKOPLAST     2:1     TST KOGENERACJA         o 3 miejsce
godz. 13.30     DRUKARZE     2:1     MISIE         o 1 miejsce

TERMINARZ
22. OTWARTYCH MISTRZOSTW WROCŁAWIA IM. RYSZARDA PŁOCKIEGO
II LIGA MĘSKA
Do pierwszej ligi awansują zwycięscy półfinałów a do III ligi spadają po 2 ostatnie zespoły Grup A i B.
Terminarz:
22.03.2014                     
godz. 14.00     Kabanos     1:2     ZSP Kretes     
godz. 15.00     LZS Średzianin     1:2     Przyjezdni     
godz. 16.00     Bombardier     0:2     Łącznościowiec     
godz. 17.00     LTS Wrocław     2:0     XXL Volley     
godz. 18.00     Korki     0:2     Hvezdokupa     
godz. 19.00     Adrenalina Sobótka     1:2     Nankatsu                     
5.04.2014                     
godz. 14.00     XXL Volley     0:2     Nankatsu         
godz. 15.00     Hvezdokupa     2:0     Adrenalina Sobótka     
godz. 16.00     LTS Wrocław     2:1     Korki         
godz. 17.00     Kabanos     0:2     Łącznościowiec     
godz. 18.00     Przyjezdni     2:1     Bombardier     
godz. 19.00     ZSP Kretes     2:0     LZS Średzianin     
24.05.2014                     
godz. 14.00     LZS Średzianin     0:2     Kabanos         
godz. 15.00     Bombardier     0:2     ZSP Kretes     
godz. 16.00     Łącznościowiec     0:2     Przyjezdni     
godz. 17.00     Korki     2:1     XXL Volley     
godz. 18.00     Adrenalina Sobótka     0:2     LTS Wrocław     
godz. 19.00     Nankatsu     1:2     Hvezdokupa     
27.09.2014                     
godz. 14.00     Hvezdokupa     2:1     XXL Volley     
godz. 15.00     LTS Wrocław     2:0     Nankatsu         
godz. 16.00     Korki     2:0     Adrenalina Sobótka     
godz. 17.00     Kabanos     0:2     Przyjezdni     
godz. 18.00     ZSP Kretes     0:2     Łącznościowiec     
godz. 19.00     LZS Średzianin     2:0     Bombardier     
18.10.2014                     
godz. 14.00     Bombardier     0:2     Kabanos         
godz. 15.00     Łącznościowiec     2:1     LZS Średzianin     
godz. 16.00     Przyjezdni     2:0     ZSP Kretes     
godz. 17.00     Adrenalina Sobótka     0:2     XXL Volley     
godz. 18.00     Nankatsu     0:2     Korki         
godz. 19.00     Hvezdokupa     2:0     LTS Wrocław     
29.11.2014                     
godz. 18.00     PRZYJEZDNI     0:2     LTS WROCŁAW         mecz  A
godz. 19.00     HVEZDOKUPA     2:0     ŁĄCZNOŚCIOWIEC         mecz B

WYNIKI
22. OTWARTYCH MISTRZOSTW WROCŁAWIA IM. RYSZARDA PŁOCKIEGO
III LIGA MĘSKA
Do II ligi awansują zwycięzcy grup A, B, C, D.
8.03.2014             
godz. 14.00     Volley Team MK2     2:0     Fatamorgana
godz. 15.00     Wawrzyny     0:2     TKKF Relaks Oleśnica
godz. 16.00     IWMAR     2:1     Grubasy
godz. 17.00     Sirocco     0:2     Challenger
godz. 18.00     Składowa Team     2:0     Nie ostatni
godz. 19.00     Reczko Team     2:0     Huragany            
15.03.2014             
godz. 14.00     Harpagany     0:2     Na Fali
godz. 15.00     Calcium Kamieniec     1:2     Bunga Bunga Team
godz. 16.00     300 w plecy     0:2     A My swoje
godz. 17.00     AZS AWF Wrocław     0:2     ZS Wrocław
godz. 18.00     Amator Marcinkowice     2:1     NND Wrocław
29.03.2014             
godz. 14.00     Hurragany     0:2     TKKF Relaks Oleśnica
godz. 15.00     Fatamorgana     2:0     Wawrzyny
godz. 16.00     Grubasy     2:0     Nie ostatni
godz. 17.00     Challenger     2:0     Składowa Team
godz. 18.00     IWMAR     2:0     Sirocco
godz. 19.00     Reczko Team     2:0     Volley Team MK2
12.04.2014             
godz. 14.00     Na Fali     1:2     A My swoje
godz. 15.00     Bunga Bunga Team     2:1     300 w plecy
godz. 16.00     Harpagany     0:2     Calcium Kamieniec
godz. 17.00     ZS Wrocław     0:2     Amator Marcinkowice
godz. 18.00     Znajomi sędziego     2:0     AZS AWF Wrocław
26.04.2014             
godz. 14.00     Volley Team MK2     2:0     Huragany
godz. 15.00     TKKF Relaks Oleśnica     2:0     Fatamorgana
godz. 16.00     Sirocco     2:1     Grubasy
godz. 17.00     Składowa Team     1:2     IWMAR
godz. 18.00     Nie ostatni     0:2     Challenger
godz. 19.00     Wawrzyny     1:2     Reczko Team
10.05.2014             
godz. 14.00     Calcium Kamieniec     1:2     Na Fali
godz. 15.00     300 w plecy     2:0     Harpagany
godz. 16.00     A My swoje     0:2     Bunga Bunga Team
godz. 17.00     Amator Marcinkowice     2:0     Znajomi sędziego
godz. 18.00     NND Wrocław     2:0     ZS Wrocław
31.05.2014             
godz. 14.00     Hurragany     1:2     Fatamorgana
godz. 15.00     Volley Team MK2     2:0     Wawrzyny
godz. 16.00     Grubasy     0:2     Challenger
godz. 17.00     IWMAR     2:0     Nie ostatni
godz. 18.00     Sirocco     0:2     Składowa Team
godz. 19.00     Reczko Team     0:2     TKKF Relaks Oleśnic
04.10.2014             
godz. 14.00     Na Fali     0:2     Bunga Bunga Team
godz. 15.00     Harpagany     2:1     A My swoje
godz. 16.00     Calcium Kamieniec     2:0     300 w plecy
godz. 17.00     Znajomi sędziego     2:1     NND Wrocław
godz. 18.00     AZS AWF Wrocław     0:2     Amator Marcinkowice
11.10.2014             
godz. 14.00     300 w plecy     0:2     Na Fali
godz. 15.00     A My swoje     0:2     Calcium Kamieniec
godz. 16.00     Bunga Bunga Team     2:0     Harpagany
godz. 17.00     NND Wrocław     0:2     AZS AWF Wrocław
godz. 18.00     ZS Wrocław     2:1     Znajomi sędziego
29.11.2014             
godz. 13.00     Wawrzyny     0:2     Hurragany
godz. 14.00     TKKF Relaks Oleśnica     2:1     Volley Team MK2
godz. 15.00     Składowa Team     2:0     Grubasy
godz. 16.00     Fatamorgana     2:1     Reczko Team
godz. 17.00     Nie ostatni     1:2     Sirocco
godz. 12.00     Challenger     0:2     IWMAR

 


 

21. OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA W SIATKÓWCE IM. RYSZARDA PŁOCKIEGO
ROZGRYWKI KOBIET
1. Do rozgrywek zgłosiło się 16 zespołów, które zostały przydzielone do 2 grup (A i B). Z każdej grupy awansuje po 4 zespoły do 2 grup ćwierć finałowych (I i II). W półfinale zagrają 2 najlepsze zespoły z grup I i II.
Terminarz:
data     7.04.2013r.             
godz. 12.00     Nazgule     2-0     WKSN „Świt” Wrocław     
godz. 13.00     KRD Elpar     2-0     MDK Fabryczna     
godz. 14.00     FtR A     1-2     Sente Team     
godz. 15.00     Salos Wrocław     2-1     Limonki     
godz. 16.00     AZS AWF Wrocław     2-0     SL Salos RP im. Laury Meozzi     
data     14.04.2013r.             
godz. 9.00     Wawrzynki     0-2     FtR Z     
godz. 10.00     KS Pitbulle     0-2     Bombardino     
godz. 11.00     WKSN „Świt” Wrocław     0-2     Limonki     
godz. 12.00     Sente Team     1-2     Salos Wrocław     
godz. 13.00     MDK Fabryczna     2-0     FtR A     
godz. 14.00     TKKF Relaks Oleśnica     0-2     AZS AWF Wrocław     
data     28.04.2013r.             
godz. 9.00     TKKF Relaks Oleśnica     2-0     SL SALOS RP im. Laury Meozzi     
godz. 10.00     FtR Z     0-2     Bombardino     
godz. 11.00     WKSN „Świt” Wrocław     0-2     Sente Team     
godz. 12.00     MDK Fabryczna     0-2     Limonki     
godz. 13.00     Nazgule     1-2     Salos Wrocław     
godz. 14.00     KRD Elpar     2-0     FtR A     
data     12.05.2013r.             
godz. 9.00     SL Salos RP im. Laury Meozzi     2-1     KS Pitbulle     
godz. 10.00     Bombardino     2-0     Wawrzynki     
godz. 11.00     Nazgule     2-1     KRD Elpar     
godz. 12.00     Drukarki     2-0     AZS AWF Wrocław     
godz. 13.00     KRD Elpar     2-0     WKSN „Świt” Wrocław     
data     26.05.2013r.             
godz. 9.00     Limonki     2-0     Sente Team     
godz. 10.00     Salos Wrocław     2-1     MDK Fabryczna     
godz. 11.00     FtR A     0-2     Nazgule     
godz. 12.00     KS Pitbulle     0-2     Drukarki     
godz. 13.00     Wawrzynki     2-0     SL Salos RP im. Laury Meozzi     
godz. 14.00     TKKF Relaks Oleśnica     0-2     FtZ Z     
data     09.06.2013r.             
godz. 9.00     SL Salos RP im. Laury Meozzi     0-2     FtR Z     
godz. 10.00     Drukarki     2-0     Wawrzynki     
godz. 11.00     AZS AWF Wrocław     2-1     KS Pitbulle     
godz. 12.00     FtR A     2-0     WKSN „Świt” Wrocław     
godz. 13.00     Salos Wrocław     2-1     KRD Elpar     
data     16.06.2013r.             
godz. 9.00     AZS AWF Wrocław     0-2     FtR Z     
godz. 10.00     KS Pitbulle     2-0     Wawrzynki     
godz. 11.00     Salos Wrocław     2-0     WKSN „Świt” Wrocław     
godz. 12.00     Limonki     2-0     FtR A     
godz. 13.00     Sente Team     0-2     KRD Elpar     
godz. 14.00     TKKF Relaks Oleśnica     0-2     Bombardino     
data     22.09.2013r.             
godz. 9.00     Limonki     2-0     Nazgule     
godz. 10.00     Sente Team     0-2     MDK Fabryczna     
godz. 11.00     Wawrzynki     2-0     AZS AWF Wrocław     
godz. 12.00     FtR Z     0-2     Drukarki     
godz. 13.00     Bombardino     2-0     SL Salos RP im. Laury Meozzi     
godz. 14.00     TKKF Relaks Oleśnica     2-0     KS Pitbulle     
data     06.10.2013r.             
godz. 9.00     WKSN „Świt” Wrocław     0-2     MDK Fabryczna     
godz. 10.00     Nazgule     2-0     Sente Team     
godz. 11.00     TKKF Relaks Oleśnica     0-2     Drukarki     
godz. 12.00     FtR A     o.w.     Salos Wrocław     
godz. 13.00     Drukarki     1-2     Bombardino     
data     13.10.2013r.             
godz. 9.00     MDK Fabryczna     1-2     Nazgule     
godz. 10.00     FtR Z     2-0     KS Pitbulle     
godz. 11.00     Bombardino     2-0     AZS AWF Wrocław     
godz. 12.00     KRD Elpar     2-0     Limonki     
godz. 13.00     SL Salos RP im. Laury Meozzi     0-2     Drukarki     
godz. 14.00     TKKF Relaks Oleśnica     2-0     Wawrzynki     
data     10.11.2013r.             
godz. 9.00     BOMBARDINO     0-2     LIMONKI     
godz. 10.00     NAZGULE     0-2     TKKF RELAKS OLEŚNICA     
godz. 11.00     KRD ELPAR     0-2     DRUKARKI     
godz. 12.00     SALOS WROCŁAW     2-0     FTR Z     
data     17.11.2013r.             
godz. 9.00     NAZGULE     0-2     BOMBARDINO     
godz. 10.00     LIMONKI     2-0     TKKF RELAKS OLEŚNICA     
godz. 11.00     FTR Z     0-2     KRD ELPAR     
godz. 12.00     SALOS WROCŁAW     0-2     DRUKARKI     
data     01.12.2013r.             
godz. 12.30     KRD ELPAR     2-0     SALOS WROCŁAW     
godz. 13.30     FTR Z     0-2     DRUKARKI     
godz. 14.30     BOMBARDINO     2-0     TKKF RELAKS OLEŚNICA     
godz. 15.30     LIMONKI     2-0     NAZGULE     
data     08.12.2013r.             
godz. 12.00     LIMONKI     2-0     KRD ELPAR     PÓŁFINAŁ A
godz. 13.00     DRUKARKI     2-0     BOMBARDINO     PÓŁFINAŁ B
data     15.12.2013r.             
godz. 10.00     KRD ELPAR     0-2     BOMBARDINO     o 3 MIEJSCE
godz. 11.00     LIMONKI     0-2     DRUKARKI     o 1 MIEJSCE

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA 21. OMW w siatkówce KOBIET:
1. DRUKARKI
2. LIMONKI
3. BOMBARDINO
4. KRD ELPAR
5. SALOS WROCŁAW
6. TKKF RELAKS OLEŚNICA
7. FTR Z
8. NAZGULE
9. PITBULLE
10. MDK FABRYCZNA
11. WAWRZYNKI
12. SENTE TEAM
13. SL SALOS RP im. LAURY MEOZZI
14. FTR A
15. WKSN ŚWIT WROCŁAW
16. AZS AWF WROCŁAW


21. OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA W SIATKÓWCE IM. RYSZARDA PŁOCKIEGO
I LIGA MĘŻCZYZN
1. Ze względu na nie zgłoszenie się zespołów Lust Pub Oława oraz ŚMA do I ligi dołączyły zespoły : Solar Blachownia (w 20. OMW Volley Team – 9 miejsce w I lidze 20. OMW) oraz Volleyball Sharks (4 miejsce w 20. OMW w II lidze).
2. System rozgrywek – rundzie zasadniczej zespoły zagrają „każdy z każdym”. Następnie 4 najlepsze drużyny (1m-4m. oraz 2m.-3m.) rozegrają półfinały. Przegrani z półfinałów będą walczyć o 3 miejsce a zwycięzcy o 1 miejsce.
3. Do II ligi spadają 2 ostatnie zespoły z rundy zasadniczej.
Terminarz:
Data     03.03.2013r.             
godz. 9.00     Drukarze     2-1     Bikkoplast     
godz. 10.00     Solar Blachownia     1-2     Drewno Squad     
godz. 11.00     Volley Step by Step     0-2     XXL Volley     
godz. 12.00     Volleyball Sharks     0-2     Nowy Dwór     
godz. 13.00     Misie     2-1     TST Kogeneracja     
Data     17.03.2013r.             
godz. 9.00     XXL Volley     2-0     Volleyball Sharks     
godz. 10.00     TST Kogeneracja     2-0     Solar Blachownia     
godz. 11.00     Nowy Dwór     1-2     Misie     
godz. 12.00     Bikkoplast     2-0     Volley Step by Step     
godz. 13.00     Drewno Squad     0-2     Drukarze     
Data     21.04.2013r.             
godz. 9.00     Nowy Dwór     2-0     Solar Blachownia     
godz. 10.00     XXL Volley     0-2     TST Kogeneracja     
godz. 11.00     Bikkoplast     1-2     Misie     
godz. 12.00     Drewno Squad     2-0     Volleyball Sharks     
godz. 13.00     Drukarze     0-2     Volley Step by Step     
Data     19.05.2013r.             
godz. 9.00     Misie     2-0     Solar Blachownia     
godz. 10.00     TST Kogeneracja     2-1     Volleyball Sharks     
godz. 11.00     Nowy Dwór     2-0     Volley Step by Step     
godz. 12.00     XXL Volley     1-2     Drukarze     
godz. 13.00     Bikkoplast     1-2     Drewno Squad     
Data     02.06.2013r.             
godz. 9.00     TST Kogeneracja     2-1     Nowy Dwór     
godz. 10.00     Solar Blachownia     0-2     Drukarze     
godz. 11.00     Volleyball Sharks     0-2     Bikkoplast     
godz. 12.00     Volley Step by Step     0-2     Drewno Squad     
godz. 13.00     Misie     1-2     XXL Volley     
Data     29.09.2013r.             
godz. 9.00     Solar Blachownia     0-2     Volley Step by Step     
godz. 10.00     Volleyball Sharks     0-2     Drukarze     
godz. 11.00     Misie     2-0     Drewno Squad     
godz. 12.00     TST Kogeneracja     0-2     Bikkoplast     
godz. 13.00     Nowy Dwór     2-0     XXL Volley     
Data     20.10.2013r.             
godz. 9.00     Bikkoplast     2-1     Nowy Dwór     
godz. 10.00     XXL Volley     2-0     Solar Blachownia     
godz. 11.00     Drewno Squad     2-0     TST Kogeneracja     
godz. 12.00     Drukarze     2-1     Misie     
godz. 13.00     Volley Step by Step     1-2     Volleyball Sharks     
Data     27.10.2013r.             
godz. 9.00     Solar Blachownia     0-2     Volleyball Sharks     
godz. 10.00     Misie     2-1     Volley Step by Step     
godz. 11.00     TST Kogeneracja     1-2     Drukarze     
godz. 12.00     Nowy Dwór     1-2     Drewno Squad     
godz. 13.00     XXL Volley     2-1     Bikkoplast     
Data     24.11.2013r.             
godz. 9.00     Volleyball Sharks     0-2     Misie     
godz. 10.00     Bikkoplast     2-0     Solar Blachownia     
godz. 11.00     Drewno Squad     2-1     XXL Volley     
godz. 12.00     Drukarze     0-2     Nowy Dwór     
godz. 13.00     Volley Step by Step     2-0     TST Kogeneracja     
Data     08.12.2013r.             
godz. 10.00     MISIE     0-2     BIKKOPLAST     mecz A
godz. 11.00     NOWY DWÓR     0-2     DREWNO SQUAD     mecz B
Data     15.12.2013r.             
godz. 12.30     MISIE     1-2     NOWY DWÓR     
godz. 13.30     BIKKOPLAST     2-0     DREWNO SQUAD     

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA I LIGI:
1. BIKKOPLAST
2. DREWNO SQUAD
3. NOWY DWÓR
4. MISIE
5. DRUKARZE
6. XXL VOLLEY
7. TST KOGENERACJA
8. VOLLEY STEP by STEP
9. VOLLEYBALL SHARKS – spadek do II ligi
10. SOLAR BLACHOWNIA – spadek do II ligi

21. OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA W SIATKÓWCE IM. RYSZARDA PŁOCKIEGO
ROZGRYWKI II LIGA MĘŻCZYZN
1. Do rozgrywek przyjęto zgłoszenia od 12 zespołów, które zostały przydzielone do 2 grup (A i B). Z każdej grupy awansuje po 2 zespoły do półfinałów.
2. Ze względu na nie zgłoszenie PS Computer oraz zmiany wywołane uzupełnieniem I ligi do II ligi awansowały zespoły ZSP Kretes, IWMAR, Bombardier.
3. Do pierwszej ligi awansują zwycięscy półfinałów a do III ligi spadają po 2 ostatnie zespoły Grup A i B.
Terminarz:
data     16.03.2013r.         
godz. 14.00     Łącznościowiec     2-0     Bombardier
godz. 15.00     SMS Olimp Oborniki Śląskie     2-1     Kangury AXXIOME Wrocław
godz. 16.00     RDI Siatkarz Oleśnica     1-2     LZS „Średzianin”
godz. 17.00     XXL Volley Senior     2-0     IWMAR
godz. 18.00     ZSP Kretes     1-2     LTS Wrocław
data     20.04.2013r.         
godz. 14.00     LTS Wrocław     2-0     OSIR Sobótka
godz. 15.00     IWMAR     0-2     ZSP Kretes
godz. 16.00     Korki     2-0     XXL Volley Senior
godz. 17.00     Bombardier     1-2     LZS „Średzianin”
godz. 18.00     Kangury AXXIOME Wrocław     2-0     RDI Siatkarz Oleśnica
data     08.06.2013r.         
godz. 14.00     SMS Olimp Oborniki Śląskie     2-0     Bombardier
godz. 15.00     RDI Siatkarz Oleśnica     0-2     Łącznościowiec
godz. 16.00     LZS „Średzianin”     2-0     Kangury AXXIOME Wrocław
godz. 17.00     ZSP Kretes     2-1     Korki
godz. 18.00     XXL Volley Senior     2-0     OSIR Sobótka
data     12.10.2013r.         
godz. 14.00     IWMAR     2-1     OSIR Sobótka
godz. 15.00     Korki     2-1     LTS Wrocław
godz. 16.00     XXL Volley Senior     1-2     ZSP Kretes
godz. 17.00     Łącznościowiec     2-0     LZS „Średzianin”
godz. 18.00     SMS Olimp Oborniki Śląskie     2-0     RDI Siatkarz Oleśnica
data     26.10.2013r.         
godz. 14.00     RDI Siatkarz Oleśnica     0-2     Bombardier
godz. 15.00     LZS „Średzianin”     0-2     SMS Olimp Oborniki Śląskie
godz. 16.00     Kangury AXXIOME Wrocław     0-2     Łącznościowiec
godz. 17.00     LTS Wrocław     2-0     XXL Volley Senior
godz. 18.00     IWMAR     2-1     Korki
data     16.11.2013r.         
godz. 14.00     Korki     0-2     OSIR Sobótka
godz. 15.00     Łącznościowiec     1-2     SMS Olimp Oborniki Śląskie
godz. 16.00     ZSP Kretes     0-2     OSIR Sobótka
godz. 17.00     Bombardier     2-1     Kangury AXXIOME Wrocław
godz. 18.00     LTS Wrocław     2-0     IWMAR
data     07.12.2013r.         
godz. 14.00     SMS Olimp Oborniki Śląskie     2-0     ZSP Kretes
godz. 15.00     LTS Wrocław     1-2     Łącznościowiec

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA II LIGI:
1. SMS OLIMP OBORNIKI ŚLĄSKIE - awans do I ligi
1. ŁĄCZNOŚCIOWIEC - awans do I ligi
2. ZSP KRETES
2. LTS WROCŁAW
3. LZS „ŚREDZIANIN”
3. KORKI
4. BOMBARDIER
4. OSIR SOBÓTKA
5. KANGURY AXXIOME WROCŁAW – spadek do III ligi
5. XXL VOLLEY SENIOR – spadek do III ligi
6. RDI SIATKARZ OLEŚNICA – spadek do III ligi
6. IWMAR – spadek do III ligi


21. OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA W SIATKÓWCE IM. RYSZARDA PŁOCKIEGO
ROZGRYWKI III LIGA MĘŻCZYZN
1. Do rozgrywek przyjęto zgłoszenia od 23 zespoły, które zostały przydzielone do 4 grup (A,  B, C i D). W grupach zespoły zagrają „każdy z każdym”.
2. Do II ligi awansują zwycięscy grup A, B, C i D.
Terminarz:
data     23.02.2013r.         
godz. 14.00     WKSN „Świt” Wrocław     0 – 2     Salos Wrocław
godz. 15.00     Hvezdokupa     2 – 0     Dziesiątka
godz. 16.00     TKKF Relaks Oleśnica     2 – 0     Wariaty
godz. 17.00     3M     0 – 2     Przyjezdni
godz. 18.00     mBank     2 – 1     Fatamorgana
            
data     02.03.2013r.         
godz. 14.00     Sirocco     0-2     Wawrzyny
godz. 15.00     A my swoje     2-0     Bankiery&Partnery
godz. 16.00     Nankatsu     2-0     Na Fali
godz. 17.00     RS Śląsk Volley Wrocław     2-1     Wroc Volley
godz. 18.00     Reczko Team     2-0     Parszywa 12-stka
            
data     09.03.2013r.         
godz. 14.00     The Tziulers     0-2     Kabanos
godz. 15.00     Salos Wrocław     2-0     Wariaty
godz. 16.00     Dziesiątka     0-2     TKKF Relaks Oleśnica
godz. 17.00     WKSN „Świt” Wrocław     0-2     Hvezdokupa
godz. 18.00     Przyjezdni     2-0     Wawrzyny
            
data     23.03.2013r.         
godz. 14.00     Fatamorgana     1-2     Sirocco
godz. 15.00     3M     2-0     mBank
godz. 16.00     Bankiery&Partnery     0-2     Wroc Volley
godz. 17.00     Na Fali     0-2     RS Śląsk Volley Wrocław
godz. 18.00     A my swoje     1-2     Nankatsu
            
data     27.04.2013r.         
godz. 14.00     Parszywa 12-stka     0-2     The Tziulers
godz. 15.00     Janowski Team     2-0     Reczko Team
godz. 16.00     Hvezdokupa     2-0     Salos Wrocław
godz. 17.00     TKKF Relaks Oleśnica     2-0     WKSN „Świt” Wrocław
godz. 18.00     Wariaty     0-2     Dziesiątka
            
data     11.05.2013r.         
godz. 14.00     mBank     0-2     Przyjezdni
godz. 15.00     Sirocco     1-2     3M
godz. 16.00     Wawrzyny     0-2     Fatamorgana
godz. 17.00     Nankatsu     2-0     Bankiery&Partnery
godz. 18.00     RS Śląsk Volley Wrocław     0-2     A my swoje
            
data     25.05.2014r.         
godz. 14.00     Wroc Volley     2-0     Na Fali
godz. 15.00     The Tziulers     1-2     Calcium Kamieniec
godz. 16.00     Kabanos     2-1     Parszywa 12-stka
godz. 17.00     Salos Wrocław     2-0     Dziesiątka
godz. 18.00     WKSN „Świt” Wrocław     0-2     Wariaty
            
data     28.09.2013r.         
godz. 14.00     Hvezdokupa     2-0     TKKF Relaks Oleśnica
godz. 15.00     Przyjezdni     2-0     Fatamorgana
godz. 16.00     3M     2-0     Wawrzyny
godz. 17.00     mBank     0-2     Sirocco
godz. 18.00     Janowski Team     0-2     Calcium Kamieniec
            
            
data     19.10.2013r.         
godz. 14.00     A my swoje     0-2     Wroc Volley
godz. 15.00     Nankatsu     1-2     RS Śląsk Volley Wrocław
godz. 16.00     Calcium Kamieniec     0-2     Kabanos
godz. 17.00     Reczko Team     2-0     The Tziulers
godz. 18.00     Janowski Team     2-0     Parszywa 12-stka
            
data     09.11.2013r.         
godz. 14.00     Wariaty     0-2     Hvezdokupa
godz. 15.00     Dziesiątka     2-0     WKSN „Świt” Wrocław
godz. 16.00     Sirocco     0-2     Przyjezdni
godz. 17.00     Wawrzyny     1-2     mBank
godz. 18.00     Calcium Kamieniec     0-2     Reczko Team
            
data     23.11.2013r.         
godz. 14.00     RS Śląsk Volley Wrocław     0-2     Bankiery&Partnery
godz. 15.00     Wroc Volley     1-2     Nankatsu
godz. 16.00     Na Fali     2-0     A my swoje
godz. 17.00     Kabanos     1-2     Reczko Team
godz. 18.00     Janowski Team     2-0     The Tziulers
            
data     30.11.2013r.         
godz. 14.00     Bankiery&Partnery     1-2     Na Fali
godz. 15.00     TKKF Relaks Oleśnica     0-2     Salos Wrocław
godz. 16.00     Fatamorgana     0-2     3M
godz. 17.00     Parszywa 12-stka     0-2     Calcium Kamieniec
godz. 18.00     Janowski Team     0-2     Kabanos

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:
1. HVEZDOKUPA - awans do II ligi
1. PRZYJEZDNI – awans do II ligi
1. NANKATSU – awans do II ligi
1. KABANOS - awans do II ligi
5. SALOS WROCŁAW
5. 3M
5. WROC VOLLEY
5. RECZKO TEAM
9. TKKF RELAKS OLEŚNICA
9. SIROCCO
9. A MY SWOJE
9. JANOWSKI TEAM
13. DZIESIĄTKA
13. FATAMORGANA
13. RS ŚLĄSK WROCŁAW
13. CALCIUM KAMIENIEC
17. WARIATY
17. MBANK
17. NA FALI
17. THE TZIULERS
21. WKSN ŚWIT WTOCŁAW
21. WAWRZYNY
21. BANKIERY&PARTNERY

KLAUZULA INFORMACYJNA (RODO) czytaj więcej...