kartka omw 2021


Petanque - archiwum

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

27. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia

Wyniki - turniej 1

Wyniki - turniej 2


 

26. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia

Wyniki - zawody I

Zawody II

Kolejność pierwszych 10 miejsc i kapitanowie druzyn.

1Andrzej Śliż.  2Kastelik Łukasz ,3Kałużny Artur , 4 Matuszewski Dawid.5Kucharski Ryszard ,6 Niewola Władysław ,7Andrij Voloshko ,8 Valentyna Śliż ,9 Hudyma Teresa .10Radosław Turkowski

Lista drużyn biorąca udział 26 OMW Wrocław 22.09.2018 r.
 

1             Łukasz Kastelik, Kamil Ladaczek             

2             Andrzej Śliż, Wioletta Śliż         

3             Grzegorz Ladaczek, Piotr Wijas

4             Grzegorz Kawczyński, Artur Kałużny     

5             Wioleta Lorenz-Kawczyńska, Dawid Matuszewski         

6             Patryk Cilindź, Zdzisław Cilindź              

7             Jędrzej Śliż, Valentyna Śliż        

8             Katarzyna Nazarko, Robert Nazarko      

9             Barbara Niewola, Władysław Niewola

10           Rafał Jasiński, Andrzej Zielonka             

11           Maciej Chaszczewski, Ryszard Kucharski            

12           Cezary Gut, Ewa Karlewska       

13           Renata Staroniewicz, Maciej Żłobiński

14           Zdzisław Kmieciak, Józef Parchanowicz              

15           Yehor Foievtsov, Beata Gołda                  ,             

16           Teresa Hudyma, Przemysław Jakubski

17           Marek Munikowski , Maja Munikowska,

18           Zdzisława Sokołowska ,  Grzegorz Smoliński

19           Bartosz Cilindź, Zuzanna Cilindź             

20           Jarosław Staszak ,Maria Stachowiak

21           Jarosław Ludwik Malesiński, Eugeniusz Wower             

22           Anna Grotthus, Urszula Parchanowicz 

23           Artur Domański, Jakub Terlecki              

24           Grzegorz Koczur, Jerzy Koczur  

25           Ewa Gajewska, Renata Gajewska           

26           Małgorzata Bujak-Strzałkowska, Katarzyna Sprycha      

27           Andrzej Scheuer, Andrzej Ślusarski      

28           Radosław Turkowski ,Maria Turkowska,

29           Józef Peszko, Anna Ślusarska   

30           Stanisław Jankowski, Mariusz Suska     

31           Tadeusz Marcinkiewicz, Bartosz Senderek        

32           Mariusz Kielczyk, Jakub Staszkiewicz   

33           Marek Bielecki, Edward Gajewski, Artur Wojtasik         

34           Bogdan Tlaga, Joanna Tlaga      

35           Sebastian Domagała, Kacper Nowakowski        

36           Adam Mizera, Łukasz Pływaczyk             

37           Anna Chudziak, Szymon Łuszczynski    

38           Justyna Krawczyk, Tomasz Tlaga             

39           Patrycja Nakonieczna, Wojciech Szpunar           

40           Eryk Fedorowicz, Mateusz Maciejewski             

41           Mikołaj  Gelczuk, Łukasz Gelczuk           

42           Szymon Gelczuk, Franek Nowak             

43           Danuta Popkiewicz, Zenon  Szostak      

44           Andrij  Voloshko, Anna Zosymenko      

45           Danuta Nowak, Kazimierz Wiktorowski              

46           Jakub Studziński,Gabriel Kapinos,.


25. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia

Pełne wyniki - zawody I

Pełne wyniki - zawody II


 

24. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia - I Memoriał Matczuka Piotra w petanque

Wyniki - I turniej

Wyniki - II turniej

Lista drużyn


23. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia

Wyniki z I zawodów - plik Excel

Wyniki z II zawodów - plik Excel

 


 

22. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia

22._OMW_w_petanque-zawody_nr_1

22._OMW_w_petanque-zawody_nr_2


21. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia

21._OMW_w_petanque_Credit_Agricole_Cup_-_zawody_nr1

21._OMW_w_petanque_Credit_Agricole_Cup_-_zawody_nr2

KLAUZULA INFORMACYJNA (RODO) czytaj więcej...