Kajakarstwo i łodzie smocze - opis i terminarz

Ocena użytkowników: 3 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Organizator:
Towarzystwo Sportowo Turystyczne  przy Kogeneracja S.A.  Wrocławiu, ul. Łowiecka 24, 50-220 Wrocław, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

TST1

Kierownik zawodów:
Jacek Wojtyłło, tel. 691 695 048, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Robert Krzyżostaniak, tel. 600 381 853, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Termin i miejsce:

24.05.2020 r. godz. 11.00 – przystań Politechniki Wrocławskiej przy Wybrzeżu Wyspiańskiego

13.06.2020 r. godz. 16.30 – ul. Osobowicka 73, okolice Mostu Milenijnego - przystań Topacz Wrocław

19.09.2020 r. godz. 17.00 – ul. Osobowicka 73, okolice Mostu Milenijnego - przystań Topacz Wrocław

Zgłoszenia:
w miejscu zawodów do 30 minut przed rozpoczęciem imprezy.
Kategorie:
• dwójki open (bez względu na płeć, wiek nie mniej niż 16 lat - za zgodą rodziców)
• 10 osobowe łodzie smocze – mieszane (min. 2 kobiety)
Uczestnictwo:
Zawody zostaną przeprowadzone na dwuosobowych kajakach turystycznych i na 10 osobowych łodziach smoczych, dostarczonych przez organizatora. Zawodnicy będą rywalizować na trasach wyznaczonych w zatoce. Start wspólny w poszczególnych konkurencjach. Organizator wyposaża w kapoki asekuracyjne. W zawodach mogą brać udział nieletni, ale wyłącznie pod opieką dorosłych.

Punktacja:
1 miejsce – 15 pkt,
2 miejsce – 13 pkt,
3 miejsce – 11 pkt,
4 miejsce – 9 pkt,
5 miejsce – 7 pkt.
Następne miejsca o jeden punkt mniej. Mistrzem Wrocławia w każdej kategorii zostanie załoga, która zgromadzi największą liczbę punktów w trzech najlepszych startach. W razie równej liczby punktów decyduje miejsce w ostatniej edycji. W razie niesprzyjających warunków atmosferycznych dystans może ulec skróceniu.

UWAGA!

Każdy uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych oraz na wykorzystanie wizerunku przez organizatorów dla potrzeb organizacji zawodów, publikacji wyników i zdjęć z zawodów.

KLAUZULA INFORMACYJNA (RODO) czytaj więcej...