Ultimate outdoor - opis i terminarz

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Organizator:

Duch Gry - Stowarzyszenie Rozwoju Ultimate, Ul. Marco Polo 23/25, 51-504 Wrocław
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (rejestracja drużyn)

Kierownik zawodów:
Michał Dul, tel. 733-640-003, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Jarosław Szydełko, tel. 602 355 932, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Termin i miejsce:
Stadion Olimpijski
termin zostanie podany niebawem (szkoły ponadpodstawowe)
08.08.2020 r. (szkoły ponadpodstawowe)
,
18.11.2020 r. (szkoły postawowe) ,
25.11.2020 r. (szkoły podstawowe).

Kategorie wiekowe:

  • szkoły podstawowe,
  • szkoły ponadpodstawowe.

Zgłoszenia:
Na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w temacie prosimy wpisać OMW. Zgłoszenia zawierające nazwę drużyny i dane osoby kontaktowej przyjmujemy najpóźniej 7 dni przed zawodami.

Regulamin rozgrywania zawodów - plik Word
Ogólne zasady gry - plik PDF

tablica uproszczone zasady gry
UWAGA!
Każdy uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych oraz na wykorzystanie wizerunku przez organizatorów dla potrzeb organizacji zawodów, publikacji wyników i zdjęć z zawodów.
Każdy uczestnik przed rozpoczęciem gier podpisuje, że bierze udział w zawodach na własną odpowiedzialność a osoby niepełnoletnie są zobowiązane do przekazania organizatorom pozwolenia od prawnych opiekunów na udział w zawodach (przed rozpoczęciem gier!)

KLAUZULA INFORMACYJNA (RODO) czytaj więcej...