Petanque – wyniki

petanque - wyniki

W dniu 06. 06.26r (sobota) w parku Południowym odbyły się zawody w petanque w ramach 34. edycji Otwartych  Mistrzostw Wrocławia drużyn dwuosobowych (dublety). W zawodach tych wzięło udział 36 drużyn tj.72 osób . 
I  miejsce zajęła drużyna  : Piotr Adamczyk i Robert Balcerek. 
II miejsce  – Dawid Fabisiak i Bartosz Cilindź.
III miejsce- Adam Jacak i Kazimierz Jacak.
IV miejsce -Renata Gajewska i Edward Gajewski.
 
Natomiast w dniu 07.06.26 r. (niedziela)  odbyły się zawody drużyn trzy osobowych (triplety) .
W zawodach tych udział wzięło 14 drużyn tj.42 osóby  
I miejsce zajęła drużyna: Marek Matuszewski, Marek Munikowski, Julia Rosa. 
II miejsce: Maciej Kiepsch, Grażyna Gacał-Skołucka, Piotr Skołucki. 
III miejsce: Sebastian Banaszak, Georges Burtin, Grzegorz Ladaczek. 
IV miejsce: Urszula Parchanowicz, Józef Parchanowicz, Andrzej Ślusarski
 
Pogoda była była wspaniała jak również atmosfera zawodów oraz wielu kibiców.