W dniu 06. 06.26r (sobota) w parku Południowym odbyły się zawody w petanque w ramach 34. edycji Otwartych Mistrzostw Wrocławia drużyn dwuosobowych (dublety).W zawodach tych wzięło udział 36 drużyn tj.72 osób .
I miejsce zajęła drużyna : Piotr Adamczyk i Robert Balcerek.
II miejsce – Dawid Fabisiak i Bartosz Cilindź.
III miejsce- Adam Jacak i Kazimierz Jacak.
IV miejsce -Renata Gajewska i Edward Gajewski.
Natomiast w dniu 07.06.26 r. (niedziela) odbyły się zawody drużyn trzy osobowych (triplety) .
W zawodach tych udział wzięło 14 drużyn tj.42 osóby
I miejsce zajęła drużyna: Marek Matuszewski, Marek Munikowski, Julia Rosa.
II miejsce: Maciej Kiepsch, Grażyna Gacał-Skołucka, Piotr Skołucki.
III miejsce: Sebastian Banaszak, Georges Burtin, Grzegorz Ladaczek.
IV miejsce: Urszula Parchanowicz, Józef Parchanowicz, Andrzej Ślusarski
Pogoda była była wspaniała jak również atmosfera zawodów oraz wielu kibiców.